NYHETER
måndag 16 juli 2012
SEAFIGHT SEAFIGHT

SEAFIGHT: 16 – 30 Temmuz’da Büyük Temmuz Çekilişi

Selam Korsanlar!

Deniz tanrılarından biraz şans dileme zamanınız geldi! 16 Temmuz’dan 30 Temmuz 2012’ye kadar büyük Temmuz çekilişinde üç adet iki haftalık korsan seyahati (2 kişilik) ve 2 yeni gemi tasarımı var!

Voodoo kutularını alın! Onları açmak için, çekiliş bölümünde iki kupadan birine atın. Birinde sizi ana ödül olarak 2 haftalık korsan seyahati (2 kişilik) bekliyor! Bu seyahatin nereye yapılacağını size hemen söylemeyeceğiz. Bu sene seyahate çıkasınız yok mu? O zaman Voodoo kutularınızı diğer kupaya atın. Bu kupa ise Leo ve Libra avantaj haritaları, 30 kiloluk toplar ve iki yeni gemi tasarımı gibi harika oyun nesneleriyle dolu!

Kazanmak garanti! Her Voodoo kutusunda bir anında ödül var. Cephane, malzeme, kristal nimeti veya Libra avantaj haritası gibi pek çok ödül var! Her kullandığınız Voodoo kutusuyla ana ödül çekilişine katılırsınız. Ne kadar çok kutu kullanırsanız, şansınız o kadar fazla olur!

Gerçek bir korsan sehayati veya özel tasarımlar ve harika malzemeler için şansınızı kullanın. Kazananlara 01.08.2012’deki çekilişten sonra hemen haber verilecek. Gözünüz posta kutunuzda olsun!

Çekilişte iyi şanslar dileriz, korsanlar!

Seafight Ekibiniz

Katılım Kısıtlaması

İtalya’daki kullanıcıların belirtilen çekilişlere katılamayacağını belirtmek isteriz.

Çekilişten Çıkarılma

Bigpoint çalışanları ve iş ortakları ile onların çalışanları çekilişe katılamazlar. Katılım kurallarına uyulmadığı takdirde, Bigpoint kurallara uymayan kişileri çekilişten men etme hakkını saklı tutar. İzin verilmeyen yardımcı öğelerle ya da manipülasyon gibi yollardan kendilerine haksız yere üstünlük sağlayanlar da çekilişten men edilir. Bu kişiler ödül kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez ya da verilen ödülleri geri alınır.

Relaterade nyheter

SEAFIGHT
31 okt 2014

Pumpa-festival - skräckens besvärjelse

känn fruktan, känn mycket fruktan! Från den 31 oktober till den 11 november vimlar det av NPCer, en äcklig och fruktansvärd boss och hans hj ... » mer

SEAFIGHT
26 sep 2014

De odödas armada

En mörk dimridå lägger sig över piraternas värld. Från den 9:e oktober kämpar du mot mörkrets makter i strider utan nåd. ... » mer

SEAFIGHT
16 sep 2014

Prisjakt

Het action, fina priser! Röj undan boss-NPCn och hans anhängare! ... » mer

SEAFIGHT
14 aug 2014

Titanernas kamp

Titanernas turnering sparkar igång i Seafight! Tävla mot NPC-kämpar från Team Gaia eller Team Ouranos! ... » mer

NYHETSARKIV