NYHETER
måndag 9 juli 2012
FARMERAMA FARMERAMA

FARMERAMA: Rus Aile Kutlaması

Howdy çiftçiler,

FARMERAMA’da Rus aile kutlaması: Ruslar geliyor!

Ve Temmuz’da FARMERAMA’ya bir dolu eğlence ve parti havası getiriyorlar! Böyle bir Rus aile kutlaması önemlidir, büyüktür. Ama çiftliğin bütün misafirleri alacak kadar büyük mü? Tabii ki!

Partide çılgınlar gibi eğlence

Yeni çiftlik etkinliğinde hedef büyük bir aile kutlaması düzenlemek. Ama o kadar misafir nereden bulunacak? Bunun için Rus torbasına elini atıp Matruşka oyuncak bebeklerini çıkar! Bu boyalı bebeklerin her biri kutlamayı büyütecek ve sana bir sürpriz verecek. Yedi oyuncak bebeğin hepsini açıp partiyi unutulmaz bir eğlenceye dönüştür ve harika ödüller al!

Çok çılgın bir tüylü hayvan yetiştir

Rus aile kutlaması sırasında çiftçileri yepyeni bir şey bekliyor: eşsiz tavuk yetiştirme programı! Gıdaklayan arkadaşını Matruşka tavuğuna dönüştür ve „Bale Tavuğu“, „Tek Gözlüklü Horoz“ ve „Kepli Tavuk“ gibi çılgın türler yetiştir. FARMERAMA’nın çılgınlığıyla yarışılmaz. Yetiştirmede kullanılacak çok özel bir etkinlik bitkisi de olacak tabii ki: Soya fasulyesi. Ondan harika bir hayvan yemi olur!

Çiftçiler bunların hepsi ne için diye kendilerine soruyor olabilir. Çok açık. Matruşka bebekleri sadece çok sıra dışı tavuklarla açılabiliyor. Ama bu kadarla kalmayacak; çünkü Ruslar partilere, şarkılar söylemeye ve dans etmeye bayılır!

Temmuz’da muhteşem Rus aile kutlamasına katıl, parti ortamını hazırla ve çitliğini komik tavuklarla doldur. Rusya’nın ruhunu keşfet ve kutlamaya sen de katıl!

FARMERAMA takımınız

Relaterade nyheter

FARMERAMA
27 okt 2014

Farmerama – tecknade serier-eventet VI

Gina och Gavin bråkar om reservtransmutatorn för skördehjälpen. Kommer de att komma överens? Ta reda på det genom att delta i tecknade serie ... » mer

FARMERAMA
11 mar 2014

Farmerama – Tecknade-serier-eventet II

Varje historia har en början! Dyk ner i historien med Farmerama-djuren under tecknade-serier-eventet II. ... » mer

FARMERAMA
27 jan 2014

Farmerama – födelsedag-och-tecknade-serier-event

Gillar du tecknade serier och tårtor? Då är Farmeramas födelsedag-och-tecknade-serier-event som klippt och skuret för dig! Se fram emot en l ... » mer

FARMERAMA
22 maj 2013

Jordgubbsvecka 2013

Dags igen för jordgubbsveckan! Godare än så här blir det inte! Var med när vi mellan den 22 och 30 maj ska ta reda på vilken jordgubbskreati ... » mer

NYHETSARKIV